İç Giyim Alışverişinde Yeni Bir Keşif

Biliyorsunuz alışveriş, özellikle de online alışveriş uzmanlık alanıma giriyor :) Yurtiçi ve yurtdışı pek çok alışveriş sitesini denemiş ve bu deneyimi sizinle paylaşmışımdır. Bugün yine böyle bir post var. Özellikle kadınlar için dış giyim kadar önemli olan iç giyim alışverişi konusunda kaliteli ve bol çeşitli ürünler bulabileceğiniz, zevkle alışveriş yapabileceğiniz, aldıklarınızın hızlıca ve özel paketlenmiş halde güvenle elinize ulaşabileceği bir site bugün blogun konusu. 2011 yılından beri hizmet veren ve sloganı "Sorunsuz alışveriş" olan Erobee firması son zamanlardaki güzel keşiflerden oldu diyebilirim. Tabii hemen sizlerle de paylaşmak istedim.


Klasik takımlardan, çeyizlik takımlara üstelik büyük bedenlere de uygun ayrı bir bölümü bulunan sitede herkese göre bir ürün var diye düşünüyorum. Bünyesinde kırka yakın markanın satışını yapan sitede fantazi iç giyim, erkek iç giyim ve pijama gibi ürünler de var. Yani aradığınız pek çok şeyi rahat rahat bulabilir, inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Bende ikili pijama takımlarına, geceliklere ve sabahlıklara bayıldım. Sade şeyleri seviyor olmama rağmen rengarenk ve değişik modeller benim bile hoşuma gitti. Başka önemli bir detay da fiyatların uygun olması. İç giyim denince kaliteli ürünleri uygun fiyata bulmak her zaman mümkün olamayabiliyor.


Sitede yalnız iç giyim değil çok güzel plaj ürünleri de var. Tatile yaklaştığım şu günlerde mutlaka palj giysilerine göz atıyorum. Mayo-bikini olarak düşündüğümden fazla seçeneği bulduğumu söyleyebilirim. Ayrıca muadil sitelerdeki fiyatlardan kesinlikle daha uygun olduğu da gerçek. Plaj kısmına bakarsanız anlayacaksınız zaten.


Site üzerinden yapacağınız 100 tl üzeri alışverişlerde kargonuza ücret alınmıyor. Ayrıca aldığınız ürün kargo paketine konmadan önce başka bir paketle içi görülmeyecek şekilde paketleniyor. Kargo paketine konan faturada ürün ismi olmuyor sadece ürün kodu yazıyor. Yani alışverişinizi rahatça yapıp aldıklarınızı gönül rahatlığıyla kargodan bekleyebilirsiniz.

Özetle, kendinize günlük ya da özel birşeyler almak istiyorsanız, evlenme hazırlıklarında çeyiz tamamlama telaşındaysanız, tatil için mayo bikini bakıyorsanız sitede hepinize, daha doğrusu hepimize göre bir şey var. Aklınızda olsun :)
2 yorum:

  1. Plaj kıyafeti ve varsa pijama seçeneklerine bakayım ben de. Paketleme konusundaki hassasiyetleri de hoşuma gitti, bravo. Sevgiler Ebru'cum!

    YanıtlaSil
  2. Düğün için alışveriş yapıyoruz ne kadar çok çeşit, model ve marka varmış 2 gün sonunda bitirdik alışverişi :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.