Bugün Bunu Giydim BBG-2

  
Yağmur yağıyor, kapalı ve bulutlu günler başladı. Trikolar, ince hırkalar derken bildiğin normal kazaklarda altı ay daha bizle olmak üzere çıktı ortalığa :) Eee burası Ankara.
Sonbaharı da sevmediğim mevsim ilan ediyorum kıştan sonra. Çünkü böyle günlerde evde olmak, geç kalkmak, kek yapmak, çay içmek, tv izlemek filan istiyorum. Ama her zaman her istediğin olmuyor işte. Onun yerine giyinip kuşanıp paşa paşa işe gidiyoruz mecburen. Madem bu giyinip kuşanma kaçınılmaz, o zaman bari zevk almaya bakalım :) Önce üst taraf,  Koton dan:Sonra etek yine Koton dan:


Alt tarafta Koton egemenliğinin bitip Nine West in başladığı ayaklar :)

 
Boydan olanı Esra Bayrak için ekliyorum :)that's all :)

8 yorum:

 1. En üstteki fotoğraf böyle bir nostaljik çekim gibi olmuş, hafif flu ve sarımsı, bana annemin eski moda dergilerini hatırlattı çok da hoşuma gitti bu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bende aynen öyle olsun diye oynadım biraz fotoğrafın üstünde :) Ben de çok sevdim bu halini :)

   Sil
 2. demek ki sen bu gün hoş olmuşsun =) şirin kıvrımlarıyla eteğin özellikle çok güzelmiş. =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba teşekkür ederim beğenmene sevindim :) Eteği çok severek aldım severek giyiyorum :))

   Sil
 3. Önce limonlu kek resimlerine bakarken heyecanla mouse u aşağı dogru kaydırdım kekin pişmiş halini görmek için;ama yoktu :( şimdi de dün giydiğiniz yine çok hoş kıyafetinizin en son boydan halini de koymusunuzdur diye bekledim ama yine elim boş döndüm :(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Esra merhaba çok güldüm yorumuna :) Biliyorum güleyim diye yazmadın ama hoşuma gitti. Kekin pişmiş halini yiyip bitirdiler o yüzden son üç tane kalınca çektim, akşamdı ışık kötüydü, eklemedim. Kıyafete gelince onun da fotosu var gerek görmedim ama gerekiyormuş demek :) Ekliyorum, senin için.

   Sil
  2. Vavv evet işte şimdi oldu:) çok beğendim harikasınız.Çoookk teşekkür ederim ayrıca.

   Sil
  3. Ne demek :) Ayrıca ben teşekkür ederim ilgine, şimdilik hoşçakal :)))

   Sil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.