Güllü Peçeteliklerle SoframızBaykumaş'ın döşemelik kumaşıyla diktiğimiz runnerla takım güllü peçetelikler yapmıştık. Kumaş öyle güzel ki amerikan servis, runner ne diksen güzel oluyor ve bizim kahve tonundaki mobilyalara çok yakışıyor.


Tüllerimiz yine Baykumaş dan gelmişti ve yakma yöntemiyle güller yapmıştım. Gülleri nasıl yaptım bu yazımda görebilirsiniz. 


İşte o takım bu sofrayla beraber siftahı yaptı. Bende hemen fotoğraflarını çektim o gün. İnstagramda da yayınlamıştım. Buraya ancak ekleyebildim. Nasıl beğendiniz mi?


Bu arada lahana sarması da nasıl güzel duruyor keşke şimdi olsa...


Bahar yorgunluğu mudur, ağırlık mıdır, miskinlik midir, vakitsizlik mi başka şey midir bilmem bu ara günler öylece geçip gidiyor. Pek üretken olmayan bir dönemdeyim. İşi ve evi ancak idare ediyorum. Umarım en kısa zamanda enerjim yerine gelir, şarjım dolar ve yeni DIY lar, yeni sofralar, yeni yazılarla gelirim. Şimdilik bu kadar, herkese sevgilerimi yolluyorum, siz de bana enerji yollayın, eğer fazlanız varsa ☺13 yorum:

 1. herşey harika görünüyor ellerine sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. çok hoş bir sofra olmuş. runnera bayıldım :)

  YanıtlaSil
 3. elline sağlık canım ,çok güzel olmuş, dolma konusuna katılıyorum

  YanıtlaSil
 4. Şahane olmuş kumaşın desenine bayıldım, her zaman hoş sohbetlerin olduğu güzel sofralarda kullanmanız dileğiyle sevgiler...

  YanıtlaSil
 5. Çok şık bir sofra, ellerinize sağlık!!

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel olmuş,güllere bayıldım.Enkısa zamanda denicem.Bu arada dikiş makinası alıcam canım kaldı diktiklerinize :)

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel olmuşş. ellerine sağlık..

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.