Hem Leoparlı Hem Kırmızı Kurdelalı Hem de Katlanan Babetim ♥

Evet bugünün konusu katlanan babetlerim. Leoparlı veya kırmızı kurdelalı babeti hepiniz görmüşsünüzdür. Ama katlanan babet deyince orda bir durmak gerek. Ben şahsen ilk defa Rollbab sayesinde böyle bir ürünle karşılaştım. Sevgili blogger arkadaşım Pembe dünyamm blogunun sahibi Ümran'ın Konya da yaptığı #ümranlasonbaharamerhaba etkinliğinde Rollbab kazanan şanslılardan biri ben olmuştum. O zaman açıkçası pek de dikkat etmemiştim kutuyu alıp eve gelince inceledim, tasarım harikası ve inanılmaz rahat bir babetti bu!.. Diyelim ki akşam dışarı çıktınız, topuklularla geçen saatlerden sonra ayaklar isyan bayraklarını çekti. Eee ne yapmalı, yanımızda taşıdığımız babet imdadımıza yetişir böyle durumlarda. Peki bu babetler katlansa ve minicik olsa, kendi deseninden yapılmış harika bir çantaya girse, hem taşıması kolay hem de bu kadar şık olsa nasıl olur? İşte Rollbab tam da bunu yapmış.
Sadece dışarda değil ev gezmelerinde de yanınızda götürebilirsiniz. Tasarımına ve modellerine hayran kaldığım bu markayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Her kadının işine yarayacak bir ürün.  Ve model seçerken çok zorlanacaksınız her biri birbirinden güzel, renk renk desen desen. Ben leoparı aksesuarda sevdiğim için bu modeli istedim ve iyi ki öyle yapmışım bayıldım :) Ayağıma giydiğimde sanki çıplak ayakla yürüyor kadar rahatım. Evde dünya kadar ayakkabım var ama sanki bayramlık ayakkabısına aşık olan çocuklar gibi ayağımdan çıkarmak istemiyorum :) Modelleri ve markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz:Rollbab

Sizlerle sevdiğim beğendiğim şeyleri paylaşmak öyle keyifli ki, hepinize tek tek teşekkür ederim beni takip ettiğiniz için. Tanımasam da binlerce arkadaşım var benim, sayenizde :)  Herkese güzel, neşeli ve güneşli bir gün diliyorummm...8 yorum:

 1. canım benim kalbi güzel insan çok çok yakışmış güzel günlerde kullan hele o kurdelelere bittim :))

  YanıtlaSil
 2. katlanan babetler çok kullanışlı oluyor ama bunlar aynı zamanda çok şıkmış :)

  YanıtlaSil
 3. harika görünüyor, güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 4. Ben misafirliği giderken yanımda mutlaka ev ayakkabısı götürürüm :) buna bayıldım hem kullanışlı hem yer kaplamıyor. Güle güle kullan .

  YanıtlaSil
 5. Çok güzelmiş bayıldım :) görünümünden belli rahat olduğu, takipteyim, sizi de benim bloğuma beklerim sevgiler

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.