Abiye Elbise Deyince...

Düğünlerde gelinin yakınıysanız, gelin kadar olmasa da ona yakın bir "ne giyeceğim" telaşı sarar insanı. Kardeşimin düğününde (ki en yakınım olur kendisi :) aynı telaşı bende yaşadım. Uzun mu olsun kısa mı, modern bir parça mı olsun, yoksa şatafatlı mı? Diye diye epey bir düşünmüş en sonunda saks mavisi şifon uzun bir elbise almıştım. Seçimimden çok memnun kaldım mı? Emin değilim :) Hele bir de kuaförün saçımı dediğimden farklı olarak yapması ve ısrarla olaya bambaşka bir boyut kazandırması beni benden almıştı. Makyaj kısmında da yine bildiğini okuyan bir arkadaş simsiyah bir göz makyajına ilave kocaman kirpikler takmıştı :) Eve gidip makyajımı yıkayınca makyajsız bile gitsem daha güzel olacağımı düşünmüştüm :) Neyse konuyu dağıtmayalım. Özel günlerde benim için yaver gitmeyen kuaför/makyaj konusunu başka bir posta saklayalım. Gelelim abiye elbise konularına...Diktirme işlerine hiç sıcak değilim. Gelinliğimi de aynı düşünceden hareketle hazır aldım ve çok memnun kaldım. Bugüne kadar ki tecrübelerim özel dikimden uzak durmamı söylüyor. Ancak hazır elbise ararken de model azlığı ve çoğu zaman da fiyatlar insanı epey zorluyor. Yurtdışı alışveriş sitelerini sıklıkla kullandığımı takip edenler bilir. Henüz hiç abiye elbise almasam da son tanıştığım Jecica Dress sitesinde prom dresses 2016 başlığı altındaki modeller beni bu konuda epey heveslendirdi. Model çeşitliliği ve fiyatlar çok uygun geldi. Somon rengi elbise ilk gözüme çarpan, sadeliğiyle beğenimi kazanan model oldu.

Sarı elbise ise nedense az kullandığım bir renk olmasına rağmen hemen alıp deneme isteği uyandırdı :) Bu ara alevlenen bir sarı renk aşkım var bakalım ne kadar sürecek.

Ancak renginin nefis tonu ve "iddiasız iddialı" haliyle bu mint yeşili elbise sanki en tatlısı gibi geldi. 


Bunlar ve bunlar gibi daha bir çok model var. Ben Jecica Dress in sitesini incelemeye ve keşfetmeye devam ediyorum. Keşiflerimi paylaşmazsam olmaz biliyorsunuz, gelinlik, nişanlık ve abiyeleri bulabileceğiniz bu siteyi aklınızın bir kenarında bulunsun diye hemen bloga eklemek istedim. Keşiflere ve paylaşımlara devam, şimdilik hoşçakalın :)

If you are the brides sister in the wedding, the bride is not much close to him "what I wear" wraps bustle of people. In my sister's wedding (which would be the same :) I am close to him I had to hurry. Do you get short of tall, you're a modern piece, or the gaudy me? He said a lot of thought, I finally received a long blue chiffon dress pots. Have I were very satisfied with my choice? I'm not sure :) Certainly not as different than I do my hair and the hairdresser to give me another dimension insisted the incident had taken me. Some wore makeup again in the cilia to know that a friend read additional huge jet-black eye makeup makeup :) go home and wash off my makeup, I thought I would be even more beautiful :)  Special days at the salon and he gets to me / Let's keep up the subject of another post. Let's talk about the topic ... I'm no hot evening dresses sewn jobs. I got ready to move in the same thought my wedding dress and I was very pleased. My experience so far tells me to stay away from private planting. However, when looking at models clothes ready, and often lack in prices is forcing a lot of people. He knows those who follow international shopping sites often use.

I met a new site which has got so beautiful Jecica Dress Jecica Dress has no dress evening dress prom dresses avoid doing last met in prom dresses 2016 challenged me a lot about it. Model diversity and came very affordable prices.
Salmon-colored dress, my first sight multiplier was winning my appreciation of the simplicity of the model.
I use the yellow dress somehow aroused little experiment will immediately receive a color :) Although I love this intermediate flaming yellow color Let's see how long that lasts.
But yummy shades of color and "unpretentious ambitious" as it came like this mint green dress if the dessert.
These and many more like these models. I continue to explore and examine the Jecica Dress in the site. You know I do not share my discovery, wedding, keep in mind you can find a site on the edge of your engagement and Gown he just wanted to add to the blog. Continued discovery and sharing, bye for now :)4 yorum:

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.