En İyi Arkadaşım Evleniyor Ne Giyeceğim?..

Başlık böyle ama henüz bekar arkadaşlarımdan çok yakın tarihte evlenecek yok :) Olduğu zaman da aynen bu ses içimden yükseliyor tabi. Yıllar boyu saklanacak fotoğraflara bakıp şık ve güzel bir "ben" görmek istiyorum. Ancak daha önce de dediğim gibi pratikte bu öyle kolay olmuyor.

Bizde düğünlerde nedime adeti yoktur. Ancak son zamanlarda bakıyorum gelinin yakın kız arkadaşları da düğünde en az kız kardeş ya da anne kadar şık giyiyor. Hatta bazı düğünlerde bu kız arkadaşların yabancıların düğün törenlerinde olduğu gibi aynı renklerde giyindiğine şahit oldum. İlk yazımda bahsettiğim abiye elbiseleri bulduğum Jecica Dress sitesinde nedime elbisesi bridesmaid dresses adı altında çok cici elbiseler var. Kendi düğünümde böyle bir düşünce aklıma bile gelmedi. Ama şimdi olsa en yakın arkadaşlarıma aynı renkte elbiseler giymeleri için rica edebilirdim. Çok hoş bir görüntü olacağı kesin :) 




Ellerindeki çiçek buketlerini bile aynı renk kullanmışlar. Böyle güzel kareler çok hoşuma gidiyor :) Tabi bunlar sadece hoş fikirler. Bizde çok daha güzel adetler var. Onların bekarlığa veda partisi var, bizim kına gecemiz mesela :) Ne olursa olsun kendi adetlerimiz her zaman daha iyidir diye düşünüyorum. Sonuç olarak nedime olun ya da olmayın bir düğüne gidiyorsanız ve gelinin yakın arkadaşıysanız güzel bir elbiseye ihtiyacınız olduğu kesin. Bunu bulmanız için de bir alternatif olsun Jecica Dress. Yabancı alışveriş siteleri içinde abiye satan bir site olduğu aklımızda kalsın. Ben en beğendikleriminden birkaçını buraya ekledim ancak çok seçenek var. Umarım işinize yarayacak şeyler bulabilirsiniz. Sevgiyle kalın :)
Title this subject but does not have to be married in the recent history of my single friends :) exactly the same time as a rising tone from the inside. Year I would like to see an elegant and beautiful to look at the photos to be stored for years. But this does not make it easy, as I said before. We have no ads bridesmaid in the wedding. But lately I see her close girlfriends least in the wedding the bride is wearing stylish as her mother or brother. In fact, some of these girls in the wedding as well as foreign friends, I witnessed the wedding ceremony dressed in the same color. The first article, I mentioned that I found the site which is Jecica Dress and you can find amazing models great dress bridesmaid dresses under the name. I did not even think of such an idea in my own wedding. But now I can ask to wear dresses in the same color as my closest friend, though. Very nice image to be sure :)

Even bouquet of flowers in their hands, they used the same color. Such beautiful squares I really like :) Of course, these are just nice ideas. They have a much more beautiful customs. It has bid farewell to their bachelorette party, such as our condo night :) Whatever we have our own units always better, I think. As a result, you are going to be a bridesmaid or wedding of a close friend of the bride to be and you are certain that you need a nice dress. Whether it be for you to find an alternative Jecika by Dresser. Keep in mind that there is a site that sells evening dresses in foreign exchange sites. I added a few of his Favorites, I have many options here but. I hope you'll find something that will work for you. Stay with love :)


Hiç yorum yok

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.