Elancyl Slim Design

45 yıldır vücut güzelliği konusunda uzman olan Elancyl, selülit bakımında son geliştirdiği ürün Slim Design’ı ilk defa Müzedechanga’da yapılan bir toplantıda tanıttı.

Selülit karşıtı yepyeni bir vücut bakım ürünü 
“Elancyl Slim Design” tanıtıldı.

#elancyl #sagliktanguzellige #nbiletisim #benistersem #farkinavar

Elancyl Slim Design basın toplantısı Pierre Fabre Dermokozmetik Türkiye Genel Müdürü Orhan Koçer, Elancyl Ürün Müdürü Feyza Ehlidil, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Sema Gübür ve Karikatürist Çağlar Çalışlar’ın katılımıyla gerçekleşti.
 
Toplantıya katılan Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Orhan Koçer  “ELANCYL1971’den beri incelmede uzman olan bir marka. Elancyl Markası her zaman kadın ihtiyaçlarına yönelik, tamamlayıcı bakımlar sunmakta. Bu gün tanıtımını yaptığımız Slim Design ise 2016’daki yeniliğimiz. Elancyl Slim Design ile selülit bakımında vücudunuzu  yeniden dizayn ederek farklı, yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.” dedi.

Elancyl Ürün Müdürü Feyza Ehlidil ise; “SLİM DESIGN, selülitle baş edebilen ve etkisi 7 günde gözle görülebilen yepyeni bir ürün. Elancyl, selülit bakımında Slim Design ile ilk defa selülitlere karşı 3 boyutlu etki sağlıyor. İçeriğindeki (Kompleks Kafein)3DSalacia, Kafein ve Sarmaşığın muhteşem kombinasyonu sayesinde selülitin kalbine etki ederek, yeniden şekillenme, yağ stoğunda düşüş ve ödem atıcı detoks ile kalça ve basen bölgesindeki en inatçı selülitlere savaş açıyor, cilt üzerindeki girintileri azaltıyor ve cildi düzleştiriyor. Vücudun doğal bio ritmine uygun olarak, sabahları yağ yakmaya, geceleri ise yağ depolanmasını bloke etmeye yardımcı oluyor” dedi.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Sema Gübür’ün  vücut / kütle endeksi ölçümlemesi ile tartı aletinde yaptığı kişiye özel ölçümlemeler, yorumlamalar ve verdiği reçeteler büyük ilgi gördü. Deniz mevsimi gelmeden alınması gereken önlemler Dr. Sema Gübür’ün verdiği Elancyl reçetelerinde yer aldı.

Ayrıca davetliler Karikatürist Çağlar Çalışlar’ınkendilerine özel karikatür çizimlerinden büyük keyif aldılar.


1 yorum:

  1. Canım merhaba, iki gün üstüste güzel günler geçirdik. Darısı yenilerinin başına inşallah. Bu arada ben seni blogtan takipteymişim:) Öptüm...

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.