Little Butterfly Happyhours Blogger Etkinliği4 Eylül günü Littlebutterfly blogunun sahibi sevgili Sena'nın davetlisi olarak Açık Mavi Cafe de Ankara, İstanbul, Niğde, Konya ve Bursa dan gelen blogger arkadaşlarımızla buluştuk ve harika bir gün geçirdik. Takip ettiğim ancak yüz yüze tanışamadığım bloggerlarla tanışmak ayrıca güzel oldu. Etkinliğe sıkı bir şekilde hazırlanan Sena' ya tekrar teşekkür etmek istiyorum.Çeşitli firmalardan bir çok hediye bizleri bekliyordu.Dudaklı ve bıyıklı fotoğraflar çekilirken çok güldük :) Ben bıyığa cesaret edemedim dudakla yetindim.


Selfieler mi çekmedik, ne giydim fotoları mı çekmedik :)Ben de yıldızlı elbisemle ne giydim çekimleri yaptım. Hamamönü Ankara'nın turistik yeri oldu artık biliyorsunuz. Özellikle fotoğraf çekimleri için şahane bir mekan. Tarihi görünümlü evler ve taş sokaklar harika fon oluyor.


Ve etkinlikteki arkadaşlarımızla toplu fotoğrafımız.


Tüm emekleri için Sena'ya teşekkürler. Etkinlik sponsorları yazım ayrıca gelecek.  Ve katılan tüm arkadaşlara selamlar, en kısa sürede tekrar beraber oluruz umarım :)
9 yorum:

 1. Evet ya neler çekmedik ki çok güzel bir gündü canım :))

  YanıtlaSil
 2. Yüz yüze tanıştığımıza çok memnun oldum. Çok keyifliydi herşey, Sena ya da tekrar teşekkürler
  Görüşmek üzere sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok sevindim gerçektennn umarım tekrar görüşürüz :)

   Sil
 3. Ben elbisene bayıldım :))

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel bir gün olmuş. Hediyelerini güle güle kullan canım.

  YanıtlaSil
 5. Geldiğin için ben teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.