Dantelli Yaz Elbiseleri/ Crochet Swimsuits

Zaful alışverişte en çok tercih ettiğim yurtdışı sitelerinin başında geliyor. Hem ürün çeşitliliği hem de gelen ürünlerin fotoğrafta görünenle aynı gelmesi, bedenlerin büyük ya da küçük olmaması tercih etmemin nedenleri arasında. Yaz için ise özellikle elbiseler kısmı çok geniş. Plaj elbiselerinde çok çeşit var. Benim en beğendiklerim ise dantel detaylı olanlar. Siyah beyaz çizgili de yeni gelmiş sanırım, onu da çok beğendim. Özellikle omuzu açık modellerin revaçta olduğu bu elbiselerin tümünü white cold shoulder dress başlığı altında bulabilirsiniz. 


İnce ve kalın askılı, meyve desenli, çiçek işlemeli pek çok şirin elbiseyi beğendim ancak sanırım en sevdiğim aşağıdaki kiraz desenli oldu :) Bu tip modelleri beğensirseniz tümüne  white ruffle dress linkinden ulaşabilirsiniz.


Zaful üçüncü yaşını kutlarken çok güzel fırsatları da bize sunuyor. Daha önce de yazdığım bu detayları tekrar sizinle paylaşmak istiyorum. 
 Zaful sitesinde giyisi dışında ayakkabı, çanta, aksesuar gibi pek çok seçenek mevcut. Az önce girip baktığımda özellikle yeni gelenler kısmına hayran oldum. Çiçekliler, pötikareler, uzunlar kısalar çeşit çeşit elbise gözlerimi kamaştırdı diyebilirim. Yazın geliyor oluşu, deniz, güneş ve tatille buluşacak olmanın heyecanı insanı sanırım yeni giysiler almaya itiyor :) Ben de bu heyecana kapıldım bu ara. 

Online alışverişte en sevdiğim markalardan olan Zaful' u sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Eğer yurt dışı alışverişi yapıyorsanız ve daha önce denemediyseniz mutlaka deneyin. Pişman olmayacağınızdan eminim. Zaful' un üçüncü yaşını kutlayacağı mailini alınca hemen bende kendim için birşeyler bakmaya başladım.  Bu güzel haber gelince siteyi ve sitede ne gibi avantajlar var hemen paylaşmak istedim. Peki bunlar neler dersenizzzzz buyurun bakalım hemen :)

Free Shipping / Ücretsiz Kargo

Yıld önümü olan Haziran ayı boyunca 30$ üstü tüm alışverişlerde dünyanın her yerine kargo ücreti ödemeyeceksiniz! Pek sitede limit daha yüksek ve bu limitlerin çoğu ülkemizdeki gümrük limitini aşıyor o nendenle Zaful da 30$ lık limit çok avantajlı!

Coupons / Kuponlar

Siteye girişte ana sayfada yer alan bannerda indirim kodları yer alıyor bunları kullanarak alışverişlerinizde indirim sağlayabilirsiniz. Gerçekten fiyatta çok büyük farklar yaratabiliyor bu indirim kuponları. Sakın göz atmadan geçmeyin! 

Free Gifts / Hediyeler

Yıl dönümü kutlaması için bazı basit adımları yerine getirip ücretsiz hediyeler kazanabileceksiniz! Ben de bu fırsatı kesinlikle kaçırmayacağım...

Limited Number offer / Anlık Satın alma

Bazen sınırlı sayıda stok için inanılmaz fiyatlarla ürün satışı yapılıyor bunları takip ederseniz eminim çok karlı çıkacaksınız.

Satın Alanların Yorumları

Gerçek kullanıcı yorumlarını ürünleri satın almadan önce mutlaka okuyun bunlar çok fikir veriyor. Zaful' da hiç problem yaşamadım ancak bu yorumlara bakmak çok faydalı.

Rebate Zone / İndirim Bölümü

Belli miktarda alışverişler için verilen belli oranda indirimler var ve siz alışveriş yaptıkça bu oranlar size indirim olarak dönecek. Zaten fiyatların gayet uygun olduğu sitede bunu da düşünmüş olmaları harika.

Bundle Sale zone / İki tane al indirimli öde

Bu kısımda aldığınız üründen iki tane alımanız durumunda ödeyeceğiniz miktardan indirim yapılıyor.

Fixed Price Zone / Sabit Fiyatlı Ürünler

Direkt fabrika satış ürünleri olduğu için sabit fiyatlı ve çok çok uygun fiyatlı ürünler kısmı.

Benim çok sevdiğim bu siteyle tanışmak için tam zamanı belkide :)

Sevgilerimle...
1 yorum:

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.