Seyahat Sağlık Sigortası Avantajlarından Faydalanın!


Seyahat sırasında meydana gelebilecek çeşitli aksilik durumları karşısında seyahat sağlık sigortası güvence sağlıyor. Kaza veya çeşitli hastalık gibi çeşitli hayati tehlikelerin bulunduğu durumlarda seyahat sağlık sigortasına güvenebilir ve yolculuğunuzu güvence altına alabilirsiniz. Tüm tehlikeler ve riskler, poliçede yazan limitler dahilinde karşılanıyor. Yurtdışında tedavi masraflarınızı üstlenen  sigorta ürünü, zorunlu teminatların yanı sıra birtakım ek teminatları da kapsıyor. Seyahatinizin sorunsuz şekilde geçmesi için siz de seyahat sağlık sigortası avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. 
Seyahat Sigortasında Sunulan Teminat Seçenekleri 
Sigorta hizmet seçeneği, seyahatiniz ve tatiliniz süresince hastalanmanız veya yaralanmanız durumunda birtakım teminatlar sunularak içerinde bulunduğunuz olumsuz durumdan kurtulmanızı amaç ediyor. Ayakta tedavi ve hastane, ameliyat ve tedavi masrafları, doktorların yazdığı ilaçların masrafları, limitler dahilinde ödeniyor. Sunulan tüm teminatlar, sigorta süresince geçerliliğini koruyor. Üstelik sadece tedavi uygulamaları değil birtakım danışmanlık hizmetleri de sağlanıyor. Bulunduğunuz ülkede size en yakın anlaşmalı medikal ekip tarafından doktor, uzman, diş hekimi, hastane, teşhis hizmetleri, eczane veya nöbetçi eczane  isimleri ve numaraları için tavsiyelerden faydalanabilirsiniz.  
Poliçe Hizmetlerinde Online Kolaylık 
Seyahat sağlık sigortası hizmet seçeneğinin artık kolaylıkları online ortam aracılığıyla da kullanıcılara ulaştırıyor. Yani kısacası bir şubeye gitme gerekliliği duymadan evinizden kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 
Seyahat Sigortasında Diğer Ek Teminatlar 
En başta sağlığınızı koruma altına alan seyahat sağlık sigortası, aynı zamanda ek teminatlarla da genişletilebiliyor. Kefalet için avans ödemesi, hukuki yardım, kayıp bagajın bulunup ulaştırılması, idari asistans, refakat edilmeyen çocukların geri dönüşü ve hastaneden taburcu oluşu takiben otelde konaklama gibi daha pek çok hizmet seçeneği sağlanıyor.  
Generali.com, seyahat sağlık sigortası hizmeti ile ister Schengen vizesi isterse ABD seyahatleri için size yardımcı oluyor. Üstelik Turkcell'lilere özel 30 dk'lık konuşma da hediye. Poliçe için başvurunuzu yaparak hem sağlık giderlerinizi hem maddi hasarlarınızı hem de bagaj kaybolması gibi maddi hasarlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Seyahat sağlık sigortası için 7/24 destek sunan online platforma tıklayabilir ve daha detaylı bilgi alma şansı yakalayabilirsiniz. İsterseniz çağrı destek hattını arayarak bilgi edinebilirsiniz.  

Hiç yorum yok

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.