İfondi Alışverişim

Canım Ankara'mın sular seller altında kaldığı, yağmursuz anımızın geçmediği şu günlerde tatil düşünmek biraz garip gelsede takvim üzerinde yaz çoktan geldi. Haziran ortasından sonra artık buralarda beni kimse tutamaz :) Bu ara yeni keşfettiğim alışveriş sitelerinden sık bahseder oldum. Bir tane daha var bugün sizinle paylaşmak istediğim: https://www.ifondi.com/  

Kadın, erkek ve çocuk iç giyim, pijama ve plaj ürünleri bulabileceğiniz sitede pek çok ürün var. Bense dediğim gibi tatil hayalleriyle yanıp tutuştuğum için hemen plaj ürünleri kısmına ışınlandım. Kendime bir mayo, bir de deniz şortu seçtim. Ürünlere bakmak isterseniz https://www.ifondi.com/plaj tıklayabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı ürünler için https://www.ifondi.com/outlet  kısmına da göz atabilirsiniz. Siteden ilk alışverişimi yaptım, ürün fotoğrafları aşağıdaki gibi. Pembe mayoyu özellikle çok beğendim. 


Drapeli modeli çok hoş duruyor. Sandığım gibi kilolu da göstermiyor. 


Deniz şortu ise yine mayo kumaşından, yani yüzerken de, sahilde de giyilebilir. Ürünler karton kutu içinde geliyor. İçerik görünmüyor. İç giyim sitelerinin kargolanması konusunda bu titizlik şart. 

İç giyim, çeyizlik, pijama ve plaj ürünleri için bir alternatif site daha aklınızda bulunsun istedim, sevgilerimle :)
2 yorum:

  1. Mayonun modeli çok hoş, bu tarz şeritler insanı olduğundan da ince gösteriyor bence :) güle güle giy ikisini de!

    YanıtlaSil
  2. drapeli mayo çok güzelmiş..

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.