Sonunda Kuşadası-Güzelçamlı ☺


Güzelçamlı adı üstünde milli parkın, çamlıkların içinde Kuşadasının en güzel yerlerinden biri. Annemler orda yazlıkta kalıyor. Bizim de bu yaz tatilinde son durağımız Güzelçamlı. Ancak her sene iki defa gelip birer hafta kaldığım yazlıkta bu sene 4 gün kalabildik. Yetmedi ama güzeldi. Sabah kahvaltılarımız annemin patates kızartmaları, benim menemenim eşliğinde her seneki gibi kuvvetliydi:


Bahçede bu sene yok yok maşallah. Muz, nar, zeytin, şeftali zaten vardı da, pigme karpuzlar beni benden aldı :) ne zaman büyürler acaba?Ne işe yaradığını anlamadığım, tadı tuzu olmayan kudret narı bile vardı ben hayatımda ilk kez gördüm:Babamın asması ilk mahsulünü verdi, bizde törenle bağbozumu yaptık :)http://ebrueliacik.blogspot.com/

7 yorum:

 1. Ay ben de çok özledim Fazilet teyzenin patates kızartmalı kahvaltılarını :(
  Hepsinden istiyorum, üzümlerden , karpuzlardan ki karpuzlar seneye kadar büyür herhalde. :))

  Seneye oradayım kaçarı yok :)

  YanıtlayınSil
 2. :) yalnız kahvaltılar obeziteye yol açabilir dikkat! Bir de patatesler ince ince doğranacak yoksa hoşuna gitmiyor hatunun :)

  YanıtlayınSil
 3. Sevmem, sevemem ince olacak o kadar :)

  YanıtlayınSil
 4. sağ tarafa resimli etiketleri yeni mi koydun bilmiyorum ama dikkatimi çekti biraz dolaşıyorum blogunda,eski yazılarda.güzelçamlıya yazın yine gelirseniz müsait olursan haber ver bana da e mi?:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yok vardı epeydir. Güzelçamlı ya her sene gidiyoruz siz de ordasınız sanırsam yazın :) hihihi haber vericem temem :)

   Sil
 5. güzelçamlıda değilim ama yakın sayılırım:)

  YanıtlayınSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.