Cumartesi Gecesi Ateşi

Başlığa bakıp aldanmayın, kinaye var. Cumartesi gecesi hasta ve ateşli bir halde dışarı çıktık. Neden çünkü hatırını kıramayacağımız birinin doğum günüydü. Yanaklarım alev alev yanarken  kalktım giyindim. cumartesi gecesi ateşi demem bundan sebep. Bi kot bi tişört olayını kendimce bi şort bi tişört olarak çevirdim.Mekan Escape, Park caddesinde. Daha önce de gitmiştik zaten orta halli bir yer. Kocamla pozumuza bakın o da hasta ben de hasta olunca böyle durgun çıkmışız.


Müzik iyi güzel. Mekan da iyi güzel. Ama arkadaş hani iç mekanlarda sigara içilmiyordu. Escape in sahibi size sesleniyorum huuu...Dumanaltı oluyor mekanınız! Son zamanlarda bir sürü yerde durum aynı. Ceza meza hak getire...Boğazım hem hastalıktan hem dumandan duble yandı durdu bütün gece.Neyse dur karalar bağlamıyim, hiç değilse bi neşeli poz olsun, iki eğleneyim, bir şarkıya eşlik edeyim diyerekten:
Eveet böyle yani. Gece boyu sadece bir şişe ılık su içtikten sonra acıkan karnımı duyan Serhancığım beni Profesör e götürdü. Gecenin en mutlu anı kokoreçlere yumulup oh be dediğimiz o andı :) Acıkmışız napalım...10 yorum:

 1. :) geçmiş olsun canım ne güzel eğlenmişsin öylee ohh yarasın :)

  YanıtlaSil
 2. canım çok geçmiş olsun...
  kot şortunda çok yakışmış :))

  YanıtlaSil
 3. çok geçmiş olsun, ama yinede pek yansıtmamışsın yani yine güzel çıkmışsın pozlarda. :)

  YanıtlaSil
 4. geçmiş olsun. İnşallah daha iyisinizdir.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.