Zincirli Küçük Çanta

Her zaman biraz büyük çantalara meylim olmuştur. Çanta ebatı ne olursa olsun ağzına kadar doldurmakta da ustayımdır :) Çanta büyüdükçe "mutlaka lazım" olan şeylerin sayısı da artar duru. Cüzdan, telefon, makyaj çantası, ıslak medil, kağıt mendil, anahtarlık, kimlikler, kartlar, kartvizitler filan derken doldukça dolar benim çantalar. Öykütoş doğduktan sonra ise ne hale geldim düşünün artık :) Tabii ki sırt çantalarına geçtim hemen. Bir çanta benim, bir tane Öykü'nün iki çantalı gezidk durduk dört yıldır. Hal böyleyken özel günler hariç küçük çantalara geçiş benim için pek mümkün olamadı. ama başkalarında görünce de hoşuma gitmiyor değil. Derken bu kullanışlı çantayı buldum dresslily' de. Öyle hoşuma gitti ki küçük çantayı sevdirecek sanki bana :) 


Boyutları 20x15x6 cm, zincirli sapı 120 cm ve içine cüzdan, telefon, anahtar ve lipstick rahatça sığıyor. Kabı yoksa gözlük de sığıyor. Bir de kutu formundan dolayı içine göründüğünden daha fazla şey alıyor.Eğer siz de şık ve küçük çantalardan hoşlanıyorsanız mutlaka linke tıklayın :)

Çanta: Dresslily 

Ayrıca yeni gelen baharlık ve yazlıkları incelemek isterseniz here are the new arrival linkine tıklayabilirsiniz. Ayrıca alışverişinizde kullancağınız indirim kuponları da işte tam da aşağıda :)

%12 indirim için  DLAnniversary kodunu kullanmayı unutmayın! It's time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday

3.Please also add these coupon codes:

Use code: DLAnniversary   with 12% discount:  
Use code " DLAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 

Use code"DLAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD

Use code " DLAnniversary " for all order with over 100USD save 12USD


4 yorum:

 1. bazen çok kurtarıcı oluyorlar :)

  YanıtlaSil
 2. küçük çanta hiç bana göre değil gerçekten çok seviyorum ama kullanamıyorum..

  YanıtlaSil
 3. Oldukça şık bir zincirli çanta :)

  YanıtlaSil
 4. hoş ve güzel bir çanta ebru hanım paylaşımlar biraz azaldı mı bana mı öyle geldi.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.