Yeniden Başlamak...

"Yeniden başlamak için doğru zamanı beklersen hiç başlayamayabilirsin. Şimdi başla, şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla"... Evet tüm dünyanın sağlıkla sınandığı ve zor günler geçirdiği şu dönemde belki yeni bir başlangıç yapmaya mecburuz. Aynı düzende devam edemeyeceğimiz anladıysak artık yeni bir başlangıç ile yeni düzene merhaba demenin zamanı geldi.
Renklerin enerjisine inanıyorsanız ve sarı renk size de enerji veriyorsa işte bu elbiseyi siz de çok seveceksiniz demektir. Hem tatlı rengi, hem rahat modeli hem de pamuklu kumaşı ile tam da benlik bir elbise oldu bu Shein elbise.


Artık ürün seçerken kumaşının cinsini de mutlaka kontrol ediyorum. Özellikle tenime değecek yazlık giysilerde pamuklu kumaş olması şart. Biraz fazla kırışsa bile siz de kesinlikle pamuklu tercih etmelisiniz cildin nefes alması açısından. Beden olarak ise kalıbı geniş olan bu elbiseyi S beden istedim, ben 38 giyiyorum.Ayrıca Shein de Haziran sonuna kadar yapacağınız 60$ üstü alışverişilerinizde ekstra %15 indirim için kodunuz Q2ebru.

Elbise: SHEIN 1 yorum:

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.