Featured

15/slider/custom

Vanity İle Değişin

by Cuma, Temmuz 20, 2018
Estetik ameliyat olanların büyük bir çoğunluğunu kadınlar oluşturuyor. Özellikle estetik kaygılar barındıran kadınlar için güzellik ve zamana yenilmemek adına büyük bir öneme sahip. Mutsuz hissedildiğinde, aldatıldığında, kendini yalnız ve çaresiz hissettiğinde, zamanın izlerini artık derin bir şekilde kendinde görmeye başladığında kadınların ilk koştukları yer genelde estetik cerrahlar oluyor.  

Eski dönemlerde sadece televizyona çıkan ya da sık sık göz ününde bulanan kişilerin yaptırdığı estetik operasyonlar şimdilerde herkesin tercih ettiği sıradan bir operasyon halini aldı. Çok küçük yaşlara inen estetik operasyonlar için en mükemmel sonucu elde etmek elbette hasta ve doktor arasındaki uyumun gerçekleşmesinden geçiyor. Estetik olmak isteyen bir kişinin öncelikle buna gerçekten ihtiyacı var mı yoksa mutsuz bir anda kendini daha iyi hissetmek için mi buna karar verdiği doğru bir şekilde analiz edilmeli. Aksi takdirde kişinin buhranı geçmedikçe ne yazık ki bu operasyonlar bir ihtiyaçtan ziyade alışkanlık halini alabilir.  

Kendi ile barışık bir yaşam sürmeyen pek çok kadın için artık tek çare elbette estetik operasyonlar. Yüz ya da vücudun çeşitli bölgelerinde uygulanabilen bu operasyonlar ile artık kişiler hem sosyal hayatta hem de ayna karşısında kendilerini çok daha iyi ve mutlu hissetme şansına sahip oluyorlar. 

Kadınların son yıllarda değiştirmek istedikleri önemli bölgeleri elbette burunları. Yüz bölgesinde önemli bir yere sahip olan burun, kadınların en çok tercih ettiği estetik operasyonların başında geliyor. İz bırakmayan tekniklerle geliştirilen burun ameliyatları ile artık aynaya bakıldığında çok daha mutlu bir yüz ifadesi ile karşılaşmak da mümkün hale gelmiş oluyor. Göğüs estetiği, popo estetiği, yüz estetiği, meme estetiği, vücut estetiği gibi pek çok alanda hizmet veren Vanity Clinic ile artık aynaya bakarken gözlerinizi kapatmak zorunda kalmayacak, kusur olarak nitelendirdiğiniz her şeyden kısa sürede kurtulma şansını yakalayacaksınız.  
Dilinizi ve demek istediğinizi anlayan bir doktor ile istenilen sonuca ulaşmanın mutluluğu elbette paha biçilemez. Hemen Vanity internet sitesinden dilediğiniz operasyon ile ilgili bilgi alabilir, sonrasında alacağınız randevu ile kendinize en yakışan değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.  


Dresslily Anniversary Discounts

by Çarşamba, Temmuz 18, 2018
Summer and anniversary discounts started at the Dresslily. You can find clothes, bags, shoes, accessories, toys from this site. Everything you are looking for is here. I first looked at the new arrivals section. Here are my favorites. If you want to examine them you can click this link here are the new arrival

Earring: Here
Shorts: Here
White dress: Here
Bag: Here 
Macrame: Here

 Dresslily also have great beach clothes.
you should definitely look at these beautiful clothes from this link: top fashionable women dresses . Here are my choies:

Beach dress: Here
Floral dress: Here
Maksi dress: Here
Tankini: Here
Swimsuit: Here


It's time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday.

There will be a discount codes:

Use code " DLAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 

Use code"DLAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD

Use code " DLAnniversary " for all order with over 100USD save 12USD
ZAFUL da İndirim ve Yeni Fırsatlar

by Salı, Temmuz 17, 2018
En  çok alışveriş yaptığım ve ürünlerinde sürpriz yaşamadığım yurtdışı alışveriş sitesi ZAFUL yıl dönümü nedeniyle alışverişimizde bize indirim uyguluyor. Elbiseden ayakkabıya, aksesuardan paltoya hemen her ürününü bildiğim sitede yaz için harika ürünler gayet uygun fiyatla bizi bekliyor :) Bu ara mayo ve plaj giysilerine bakanlar, eğer tatil için iki üç haftanız daha varsa bunlara bakmayı ihmal etmeyin. İndirimli alışveriş için kodları aşağıda vereceğim. Şimdi bir kaç cici seçtim bakalım sizin de hoşunuza gidecek mi?

Yazlık elbiseleri incelemek için Fashionable woman dresses linkine tıklayabilirsiniz.

En moda üstler için Top fashionable dresses linkine tıklayabilirsiniz.

Spor giyim için Some affordable sport items  linkine tıklayabilirsiniz.

Peki indirimden nasıl yararlanacağız diyenler için hemen yazıyorummmm;

" ZFAnniversary " kodu size 
25$ ve üstünde 3$
50$ ve üstünde 6$
100$ ve üstünde 12$ indirim sağlayacak!
Bu kodu aynı kişi en fazla üç defa kullanabilecek. Haydi şimdi tıklayalım görelim neler varmış ZAFUL da :)


Kalın Topuk Kahve Sandalet

by Cumartesi, Temmuz 14, 2018
Kahve tonlarını özellikle taba ayakkabıları çok seviyorum ama az kullanıyorum. Daha  önceden de çok beğenerek aldığım bu kalın topuklu yazlık sandalet ise hem rengi, hem modeli, hem de rahatlığıyla gerçekten harika bir model. Bu sezon henüz giymeye fırsat bulamadığım o kadar ayakkabı var ki...Galiba başlayamadan yaz bitecek bu gidişle :)

Bu modeli daha önce uzun elbiseyle giymiştim. Yaz akşamlarında keten şortla da giyilir, etekle de, jeanle de...Gerçekten çok kullanışlı ve modası geçmeyecek bir ayakkabı. Linki aşağıda, incelemeyi unutmayın, sevgilerimle...

Sandalet: ZAFUL 

Kimono

by Salı, Temmuz 10, 2018
Son yıllarda kimono modası aldı başını gidiyor. Bu yaz da pek çok kadın tarafından hız kesmeden kullanılmaya devam ediyor kimonolar. Renkli, desenli, şifon, dantel derken hemen her türünü severek kullanıyoruz. Ben de bu postumda beyaz dantel görünümlü kumaştan bir kimono paylaşmak istedim. Yakından takip edenler bilir aslında, bu kimono yeni değil. Geçen yaz bir kere daha kombin postuna konu olmuştu. Ancak hem beyaz oluşu, hem sade modeliyle öyle klasik bir parça ki giymekten asla sıkılmam diye düşünüyorum. Güzel fotoğraflar sevgili Pixnvid tarafından çekildi. Fotoğraflardaki bu harika mekan ise Ankara' da yapılan kaliteli inşaat projelerinden biri olan Santra' nın örnek dairesi. Ne hoş bir dekorasyon değil mi? Ben bayıldım...

Kimono:  ZAFUL 
Ayakkabı:  Amiclubwear 


Haki Jile

by Cumartesi, Temmuz 07, 2018
Bir zamanların modası jileler içine giyilen beyaz tshirtlerle beraber yeniden hayatımızda. Ben gençken :) yine çok moda olan elbise/tshirt o zamanlar en çok giymeyi sevdiğim giysilerdendi. Şimdi de bu önden düğmeli elbiseyi giyince eski yıllara gittim ve üniversite günlerimi hatırladım. Maksi elbiseleri de bu yaz epey giydim farkında olmadan. Önceden bebekle rahat edemiyordum. Demek ki kızım artık büyüdü ve ben her türlü giysiyi rahatça giyer oldum çok şükür. Gelelim şu şirin elbiseye... Önden düğmeli oluşu, dökümlü modeli ve göğüs kısmının şekli benim hoşuma giden detaylar oldu. Çok da kırışmayan bir kumaş. Şu gördüğünüz fotoğraflarda en az beş saattir üstümdeydi, sitelerde eşya bakmak, arabada çocuk uyutmak gibi aktivite dolu yoğun günün sonunda gayette iyi duruyordu :) Tek sorun şu ki bir beden küçük alsam daha iyi olacakmış. Yine de bu salaş görüntüyü sevdim.

Bu arada durup durup beni de çekin diye araya kaynayan Öykütoşu unutmayalım. Bütün fotoğraflar bi yana, onun koşup sarılıp poz verdiği şu kare bi yana :) Maşallah sana kızımmm...


Elbiseyi sevdiyseniz link hemen aşağıda, fiyatı yine çok uygun mutlaka inceleyin, sevgilerimle :)

Elbise: Shein 
Blogger tarafından desteklenmektedir.