Kumlarda Kova Kürekle İlk Oyun

Geçen ay ki Alanya tatilimizde Öykü denizin ve kumda oynamanın tadına vardı. İlk defa kumda kova kürekle oynayan Öykünün keyfine diyecek yoktu. Arada kumlu suyu içmeye kalkmasa daha iyi olacaktı ama olur o kadar :) Çıplak, ıslak, kumlu, karışan yok, kirlendin diyen yok...önce çok şaşırdı. Eline yapışan ilk kumları silmem için epey bekledi ama sonra açıldı tabi. En sonunda bizden kaçıp denize doğru firar ediyordu, o derece alıştı yani :) Bu fotoğraflar o ilk anlardan...


O oynarken bende onu izleyip bir yandan da şu kumlu patileri ısırsam mı diye düşünüyordum :)Geçen sene aynı zamanda aynı yere gittiğimizde sadece ana kucağından etrafı izleyen Öyküm bu sefer kumda oynadı, denize girdi. Zaman çabuk geçiyor. O zaman minicik bir bebekti, şimdi yavaş yavaş bebeklikten çıkıp çocukluğa geçiş yapıyor. Hem mutluyum bu kadar çabuk büyüyor diye , hem de şimdiden bebek halini özlüyorum...5 yorum:

 1. Gökçe de uzunca bir süre ellerine ayaklarına bulaşan kumları temizlemem için söylenip durmuştu :) Düşünsene 8 günlük tatilin son gününde denizle ve kumla barıştı :)) Neyse, bu yılki tatil için hazırlanmış olduk :)

  YanıtlaSil
 2. Ne zaman büyümüş bu kadar. Oy, maşallah ona :)

  YanıtlaSil
 3. Ay onun o kumlu tombilik ayaklarını yerim!

  YanıtlaSil
 4. Ne güzel kareler maşallah prensese:)

  YanıtlaSil
 5. Oy maşallah!:) Nice güzel tatilleri olsun Öykü'nün.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.