AVON Attraction Desire Kadın-Erkek Parfüm

 Tam da Şubat ayına girmişken, 14 Şubata az kalmış sevgililer günü yaklaşmışken size mis kokulu ve uygun fiyatlı bir hediye önerisi ile geldim. AVON Attraction Desire hem kadın hem erkek için nefis bir ikili parfüm. Ambalajları ise tam sevgililer günü hediyesi olarak uygun. Kara kiraz esansı ile cazip bir kokusu olan bu parfümlerin kalıcılığı da gayet iyi. Şöyle güzel kırmızı bir paket ile şık bir hediye olur diye düşündüm :)


Son dönemde pek çok ürününü kullandığım AVON ürün gamını genişletirken kaliteyi de yükseltiyor bence. Aylık kataloglarda çok güzel indirimler oluyor bende kendi ihtiyaçlarım için takip edip indirimli olarak alıyorum. Kendi sitesinde şu an bu parfümün 50 ml lik kadın versiyonu 99 tl den, 75 ml lik erkek versiyonu da aynı fiyattan satılıyor. Erkek için alanlar daha şanslı yani boyutu daha büyük :) 


Biz eşimle kullanmaya başladık bile sevgililer gününü bekleyemedik :) İncelemek isterseniz markanın web sayfasından detayları inceleyebilirsiniz, sevgilerimle :)Hiç yorum yok

Yorumlarınızı benimle paylaşmak ister misiniz?

Blogger tarafından desteklenmektedir.